9.8 C
Pec
E martë, 21 Mars, 2023

Sot dy ndeshje në Superligën e Kosovës, vëmendja në Skenderaj

Në fundjavë do të zhvillohet java e 26-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Në kuadër të kësaj jave, sot do të zhvillohen dy ndeshje, kurse tri të tjera të dielën.

Vemendja kryesore do të jetë në qytetin e Skenderajit, ku Drenica do të jetë nikoqire e Prishtinës.Ndeshja tjetër do të luhet nëmes Malishevës dhe Dritës.

Të dy këto ndeshje do të fillojnë nga ora 13:00

Ndeshja më interesante pritet të jetë ajo mes Gjilanit dhe Llapit, që zhvillohet neser.

Kampioni në fuqi, Ballkani, i shkon skuadrës që po kalon formë fenomenale në stinorin pranveror, Ferizajt.

Sfida tjetër e së dielës është ajo mes Trepçës ’89 dhe Dukagjinit./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...