29.4 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

Sot lansohet shërbimi e-komuna

Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal, organizon sot ceremoninë e lansimit të shërbimeve të E-Komuna e cila është pjesë e platformës shtetërore E-Kosova.

Lansimi prit të fillojë nga ora 11:00.

Në ceremoninë e lansimit do të marrin pjesë: kryeministri i Kosovës, Albin Kurt, ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi dhe kryetarët e Komunave. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...