27.8 C
Pec
E martë, 18 Qershor, 2024

Sot mbahet “Parada e Krenarisë” në Prishtinë

Sot shënohet aktiviteti më i rëndësishëm i komunitetit LGBTQ + në Kosovë.

Ata do të mbajnë “Paradën e Krenarisë”, duke filluar nga ora 17:30.

Nisja fillon nga sheshi “Skënderbeu” dhe përfundon tek Biblioteka Kombëtare./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...