27.8 C
Pec
E martë, 18 Qershor, 2024

Sot mbahet seanca e rigjykimit për vrasjen e Marigona Osmanit

Sot do të mbahet seanca e rigjykimit për vrasjen e Marigona Osmanit.

Seanca gjyqësore ndaj të akuzuarve Dardan Krivaqa dhe Arbër Sejdiu, është shtyrë për sot me kërkesë të mbrojtësve të tyre.

Trupi gjykues ka planifikuar që nga ora 10:00 të fillojë seanca gjyqësore në çështjen penale kundër të akuzuarve. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...