13.7 C
Pec
E martë, 27 Shkurt, 2024

Sot mbyllet java e 21-të e Superligës së basketbollit

Sot përfundon java e 21-të e Superligës së Basketollit kosovar.

Në program për ditë e sotme është vetëm një ndeshje, ajo mes Vëllaznimit dhe Sigal Prishtinës.

Kuqezinjtë ndodhen në vendin e pestë me nëntë fitore e 11 humbje, derisa bardhekaltrit në vendin e tretë me 13 fitore e shtatë humbje.

Kjo ndeshje zhvillohet nga ora 17:00./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...