2.6 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Sot nis java e 13-të e Superligës së Kosovës, në program një ndeshje interesante

Sot nis java e 13-të e Superligës së Kosovës në futboll.Në program për ditën e sotme është vetëm një ndeshje, ajo mes Feronikelit ’74 dhe Malishevës.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin ”Rexhep Rexhepi” në Drenas, më fillim nga ora 13:00.

Skuadra e Feronikelit ’74 aktualisht është në vendin e tetë, me 11 pikë të grumbulluara.

Në anën tjetër, Malisheva renditet në vendin e katërt me 16 pikë/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...