2.7 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Sot nis java e tretë e Superligës së Basketbollit

Sot fillon java e tretë Prince Caffe Superligës së basketbollit në Kosovë.

Ndeshja e vetme e ditës së sotme zhvillohet mes Vëllaznimit dhe Proton Cable Prizreni, më fillim nga ora 19:00, shkruan.

Të dyja skuadrat janë në kërkim të fitores së parë këtë sezon, pasi deri më tani kanë nga dy humbje./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...