4.1 C
Pec
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Sot nis sezoni në Serie A

Seria A do ta hapë sonte sezonin 2023/24.

Kampioni në fuqi, Napoli do ta fillojë mbrojtjen e titullit të kampionit.

Napolitanët do të përballen në udhëtim me Frosinonen me fillim nga ora 18:30.

Sonte gjithashtu edhe Inter do të luajë në shtëpi ndaj Monzas.

Po ashtu të dielën dhe të hënën do të zhvillohen duele tjera mjaft interesante në elitën e futbollit italian./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...