5.9 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024

Sot nis sezoni pranveror në futbollin kosovar

Në program janë tre ndeshje të vlefshme për 1/8 e Kupës së Kosovës, .

Vëmendja kryesore do të jetë në ndeshjen mes Feronikeli 74′ dhe Malishevës.

Një ndeshje tjetër intersante do të jetë edhe ajo mes skuadrës së Suhareekës dhe Prishtina e re.

Ndeshja e fundit zhvillohet në Lipjan, aty ku Vjosa do të jetë nikoqire e 2 Korrikut.

Të tre takimet zhvillohen më fillim nga ora 13:00/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...