35 C
Pec
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Sot, pa vapë përvëluese, paradite shi, pasdita me diell

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot i ndryshueshëm, ku orët e para të ditës do të pcjellen me rreshje shiu, ndërsa pasmesdita me kthjellime e diell.

Minimalja në Prishtinë dhe Pejë shënon 15 gradë, përderisa maksimalja pritet të arrijë në 29 gradë celcius.

Nesër, (E Enjtë) priten rreshje dhe rënie e maksimales./Njeshi&RADIO 1/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...