29.4 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

Sot përfundon Panairi i Librit 2024

Sot do të përfundojë “Panairi i Librit 2024”. Këtë herë, edicioni i 24-rt i panairit, erdhi nën moton “Përgjigjja është libri” dhe u organizua nga Shoqata e Botuesve të Kosovës, me ndihmën dhe bashkëpunimin nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Komuna e Prishtinës dhe Pallati i Rinisë.

Dje këtë Panair e ka vizituar me familje presidentja Vjosa Osmani. Po ashtu dje atje ka qëndruar edhe kryeministri Albin Kurti.

Ai u ka bërë thirrje qytetarëve që ta shfrytëzojnë edhe të dielën për ta vizituar Panairin. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...