2.1 C
Pec
E hënë, 27 Nëntor, 2023

Sot tërhiqet shorti për 1/8 e finalës së Europaligës

Pas përfundimit të takimeve të 1/16 së finalës së Europaligës, dihen emërat e skuadrave që kanë kaluar në raundin tjetër të garave dhe ato janë:Arsenali, Dinamo (Z), Frankfurti, Napoli, Salzburgu, Valencia, Villarreali, Zeniti, Krasnodari, Rennesi, Benfica, Chelsi, Dynamo Kijev, Slavia e Pragës, Interi dhe Sevilla.

Shorti për 1/8 e finalës tërhiqet sot në Nion të Zvicrës, duke filluar nga ora 13.00.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...