11.6 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Sot tre ndeshje interesante në Superligën e Kosovës e futbollit kosovar

Sot do të zhvillohen tre ndeshje tepër interesante në futbollin kosovar.

Ndeshjet janë të vlefshme për javën e 23-të të AlbiMall Superligës së Kosovës.

Vëmendja kryesore do të jetë në qytetin e Klinës, ku Dukagjini do të jetë nikoqire e Ballkanit.

Skuadra e Llapit do të luaj në udhëtim ndaj Feronikelit ’74.

Ndeshja e fundit e ditës së sotme luhet mes Fushë Kosovës dhe Dritës.

Të tri ndeshjet zhvillohen nga ora 13:00/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...