14.1 C
Pec
E shtunë, 13 Prill, 2024

Sot varroset ish kryetari i Rahovecit, Qazim Qeska

Sot do të mbahet mbledhje komemorative për ish kryetarin e komunës së Rahovecit, Qazim Qeska.

Mbledhja do të nisë në orën 11:00 në sallën e kuvendit komunal në Rahovec.

“Me rastin e ndarjes nga jeta të ish-Kryetarit të Komunës së Rahovecit, z. Qazim Qeska, nën përkujdesjen e Kryetarit të Komunës, z. Smajl Latifi, organizohet mbledhje komemorative, më 25 shkurt 2024, në orën 11:00, në Sallën e Kuvendit Komunal, në nderim të jetës dhe veprës së tij.”

Qeska do të varroset në orën 14:00, në varrezat e qytetit/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...