12.4 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

Sot zhvillohen dy takime të javës së 26 në Superligën ,,A,, të Kosovës në henbdboll

Garat në Superligën ,,A,, të Kosovës në hendboll në konkurencën meshkujve vazhdojnë me përballjet e xhiros së 26 . Sot zhvillohen dy takime dhe do të ndeshën:Kastrioti – Prishtina dhe Vëllaznimi – Drita. Të dy takimet fillojnë prej orës 19.00.

Dje është zhvilluar ballafaqimi I parë I kësja jave Besa ka arritë fitoren e 24 në këtë edicion duke mposhtë Vushtrinë në udhëtim me rezultat 42 – 22./njeshi/

Loading…
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...