21 C
Pec
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Sot zhvillohen tri ndeshje interesante në Superligën e Kosovës

Sot në Superligën e Kosovës do të zhvillohen tri ndeshje interesante.

Në kuadër të xhiros së 31-të, Prishtina do ta pres Llapin nga ora 15:00.

Po në të njëjtën orë Ballkani do të ndeshet me Gjilanin, shkruan Klankosova.tv.

Ndërkaq edhe Dukagjini dhe Drita do të luajnë nga ora 15:00.

Në tabelë radhitet i pari Ballkani me 60 pikë, ku ndiqet me nga 58 pikë nga Drita dhe Llapi.

Në vendin e pestë kryeson Prishtina me 43 pikë, ndërsa Dukagjini menjëherë pas saj në vendin e gjashtë, me 38 pikë.

Gjilani radhitet në tabelë i teti me 34 pikë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...