0.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Specialja bastis shtëpinë e ish-kryetarit të Malishevës, Isni Kilajt

Gjykata Speciale ka vazhduar edhe sot me bastisje. EULEX-i mëngjesin e sotëm ka nisur bastisjet në shtëpinë e ish-kryetarit të Malishevës, Isni Kilaj.

Ai ka thënë se janë të indinjuar me aktet e tilla, të cilat i ka quajtur qyqare.

“Në vazhdën e këtyre bastisjeve, pjesëtarë të EULEX-it në mëngjesin e sotëm vazhduan me bastisjen e shtëpisë së komandantit Isni Kilaj . Çka po ndodhë? Pse po targetohet një grup i njerëzve dhe ai grup i cili është i afërt me Thaçin. Tashmë kjo gjykatë në mungesë të fakteve po bën spektakël. Turp!”, ka shkruar ai. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...