15.3 C
Pec
E diel, 26 Maj, 2024

Spekulimet për ndarjen e Ledrit dhe Sarës mbeten pa përgjigje

Këngëtari i njohur Ledri Vula dhe blogerja Sara Hoxha kanë qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të aludimeve për një ndarje të mundshme mes tyre.

Megjithëse, gjërat kanë marrë një kthesë kur fansat vëmendshëm kanë vënë re që Ledri dhe Sara së fundmi kanë ndjekur njëri-tjetrin në Instagram.

Ky veprim ka shtuar edhe më shumë kuriozitetin, duke lënë hapësirë për interpretime të ndryshme.

Disa mendojnë se kjo mund të jetë një sinjal i rikthimit të çiftit, ndërkohë të tjerë besojnë se mund të jetë një mënyrë për të qetësuar thashethemet dhe spekulimet. /nJESHI/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...