18.7 C
Pec
E premte, 29 Shtator, 2023

Starton faza e grupeve në Ligën e Kampionëve

Edicioni i ri në ligën më prestigjioze evropiane për klube, Liga e Kampionëve nis sonte me ndeshjet e para të fazës së grupeve.

Në program për ditën e sotme janë plot tetë ndeshje në dy orare të ndryshme.

Takimet më interesante, do të zhvillohen në “San Siro” e në “Parkun e Princave” në Paris.

Milani luan para shikuesve të vet, kundër Newcastle United nga ora 18:45. Ndërkaq, Paris Saint-Germain takohet me Borussia Dortmundin. Të dy takimet, janë në kuadër të Grupit F.

Kampioni në fuqi i Evropës, Manchester City luan në “Etihad” kundër Crvena Zvezdës.

Antwerpi i Arbnor Mujës ka udhëtuar në Kataluni për ndeshjen kundër Barcelonës.

Çiftet dhe orari i plotë:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...