2.9 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Stresi shpallet fitues i “Big Brother Vip Kosova”

Stresi është zyrtarisht fituesi i edicionit të parë të “Big Brother Vip Kosova”.

Ai ka rrëmbyer çmimin e madh në vlerë prej 200 mijë eurosh.

Kujtojmë që finalen e madhe e prekën edhe Vedat Bajrami, Juliana Nura, Mbresa dhe Artan Thaqi./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...