17.2 C
Pec
E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Studentja filmoi shtëpinë e çuditshme ku jeton, të gjithë u befasuan me ballkonet e pazakonta brenda korridorit

Pas një dite të lodhshme pune, nuk ka asgjë më të mirë sesa të pushosh në një karrige në ballkon dhe të marrësh pak ajër të pastër.

Por, çfarë nëse ballkoni është brenda shtëpisë?

Mund të ju duket e “pamundshme” por kjo ekziston diku.

Bëhet fjalë për një video të postuar në TikTok nga përdoruesja Rachel e cila befasoi ndjekësit e saj për shkak të skenës së pazakontë që mund të shihej.

??? just so weird #scary #fyp #viral #abandoned #virginiatech 

♬ Amityville Horror – Scary Halloween Sound Effects – Halloween Sound Effects

 

Në videon, e cila është parë miliona herë, Rachel u tregoi shikuesve kompleksin e studentëve ku jetonte dhe shumë u habitën kur panë ballkone para derës së dhomës në korridor.

Dhe shumë komentues e krahasuan videon me një skenë horror.

“Duket si një lloj qendre strehimi post-apokaliptike për të mbijetuarit”, ka shkruar me shaka një nga komentuesit. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...