4.1 C
Pec
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Sulmi në veri, Aleanca Kosovare e Biznesit shqyrto sot ndikimin që ka pasur në ekonomi

Aleanca Kosovare e Bizneseve, mban konferencë për media me temën “7 ditë pas Sulmit në Veri dhe ndikimi në ekonominë e Kosovës”.

Të gjeturat prezantohen në zyrat e AKB-së, Lagja Tophane, Prishtinë, nga ora 13:00.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...