-0.5 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Sulmohet një person në Prishtinë, i vidhet zingjiri nga qafa

Tre persona të panjohur e kanë sulmuar fizikisht një person pasi ka dalë nga një lokal dhe i kanë grabitur nga qafa një zingjir ari.

Kjo u bë e ditur, në raportin 24 orësh të policisë.

Të dyshuarit për rastin janë në arati, ndërsa viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...