9.3 C
Pec
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Superliga e Kosovës, sot tre ndeshje interesante, vëmendja në Suharekë

Sot në AlbiMall Superligën e Kosovës zhvillohen tre ndeshje interasante, të cilat janë të vlefshme për javën e 9-të.

Vëmendja krysore do të jetë në qytetin e Suharekës, ku skuadra e Malishevës do të jetë nikoqire e Dritës.

Gjilani do të pret skuadrën e Dukagjinit, në ndeshjen e cila zhvillohet në stadiumin me bari sintetik në Gjilan.

Ndeshja e fundit e ditës së sotme zhvillohet në stadiumin ”Rexhep Rexhepi” në Drenas, mes feronikelit 74′ dhe Fushë Kosovës.

Të tri këto duele do të nisin nga ora 15:00./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...