14.6 C
Pec
E diel, 1 Tetor, 2023

Sveçla bëri xhiro në veri

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla ka bërë sot një vizitë në veri. Ministri ka vizituar pendën e ujmanit dsi dhe urën e Bisticës.

“Sot në Jasenovik, në pendën e Liqenit të Ujmanit, në Zubq, në Junake e në Urën e Bistricës. Me vajzat dhe djemtë e Policisë së Kosovës që nuk kursejnë asgjë në mbrojtje të sovranitetit, kushtetutshmërisë dhe ligjshmërisë në vendin tonë.

Në shoqëri normale demokratike, Republika është e veshur me sovranitet. Sovraniteti është i patjetërsueshëm” shkruan Sveçla në njoftim.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...