25.7 C
Pec
E enjte, 13 Qershor, 2024

Sveçla “ndërron temë”, publikon pamje të maleve të Veriut

Derisa në vend po debatohet rreth telefonatës së Mimoza Kusari-Lilës dhe Milan Radojiçiqit, për çka sot u deklarua edhe Kryeministri Albin Kurti, Ministri Xhelal Sveçla ka publikuar pamje të maleve në Veri.

Bashkëngjitur me pamjet, ministri Sveçla ka shkruar “madhështia e maleve të veriut, pjesë e tanësisë së bukurive malore që ka vendi ynë”./Njeshi/

 

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...