9.1 C
Pec
E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Sveçla uron liberalizimin: Rrugë të mbarë si në shkuarje ashtu edhe në ardhje

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla, ka uruar qytetarët e Kosovës për liberalizimin e vizave.

Ai i ka uruar atyre rrugë të mbarë, në shkuarje dhe në ardhje.

“Të dashur qytetar të Republikës së Kosovës, urime liberalizimi i vizave! Rrugë të mbarë si në shkuarje ashtu edhe në ardhje!”, ka shkruar ai. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...