27.9 C
Pec
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Szunyog viziton edhe Skënderajn, bisedon me Nurën për zhvillimet e qytetit

Shefi i Zyrës së BE-së në Kosovë, Tomas Szunyog, ka thënë se sot e ka vizituar Skënderajin dhe është takuar me kryetarin Fadil Nura.

Me anë të një postimi në platformën X, ai ka theksuar se kanë diskutuar për zhvillimet në këtë komunë.

“E përgëzova atë për përfshirjen e të rinjve në procesin e vendimmarrjes përmes financimit të BE-së dhe UNDP-së për projektin ‘ReLOaD2’ dhe për t’u kualifikuar për Grantin e Performancës Komunale”, ka thënë Szunyog./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...