18.8 C
Pec
E premte, 24 Maj, 2024

Tabela në Superligë pas javës së 34-t: Ballkani edhe më afër titullit, garë e fortë edhe për pozitën e shtatë

Sot u zhvilluan të gjitha ndeshjet e javës së 34-t në Superligën e Kosovës.

Ballkani regjistroi fitoren e radhës për të vazhduar garën për titullin e kampionit, teksa te fitorja u kthye edhe Llapi sot për të mbajtur gjallë shpresat për titull.

Drita u ndal me barazim nga Feronikeli ’74 dhe tani ka zbehur në maksimum gjasat për titull.

Gjilani mori fitore të rëndësishme ndaj Lirisë, për t’u larguar nga pozita e tetë dhe e barazhit.

Rezultatet e javës së 34-t:

Tabela pas javës së 34-t:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...