3.7 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024
Etiketimet Abu Bakir al-Bagdadi

Tag: Abu Bakir al-Bagdadi

BOTË: Është vrarë lideri i shtetit Islamik Abu Bakir al-Bagdadi

Mediat në Iran dhe në Irak kanë informuar se lideri i shtetit Islamik Abu Bakir al-Bagdadi, është vrarë në Siri informon Rojters. Sipas informacioneve të...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...