8.5 C
Pec
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
Etiketimet Agim Ramadani

Tag: Agim Ramadani

Haradinaj kujton Betejen e Koshares me vargjet e komandatit të rënë Agim Ramadanit

Sot bëhën 21 vjet nga dita e Epopesë së Koshares, një prej betejave më të njohura mes forcave shqiptare dhe forcave serbe në vitin...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...