9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024
Etiketimet Albanologjik

Tag: Albanologjik

Organizohet sot konferencë shkencore për leksikun e gjuhës shqipe

Në ambijentet e Istitutit Albanologjik, dega e gjuhës organzion konferencë shkencore me temën: “Studime për leksikun dhe leksikografinë dialektore”. Në këtë konferncës do të prezantohen...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...