3.8 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024
Etiketimet Armatosja

Tag: Armatosja

BOTË: SHBA-të, Britania e Madhe dhe Franca bashkëpunëtorë në krimet e luftës në Jemen

Armatosja e palëve ndërluftuese ne Jemen dhe ofrimi i infomatave për udhëheqësit Saudit ka ndikuar në zgjatjen e luftës në Jemen dhe vuajtjen e...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...