5.9 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024
Etiketimet Armend Zemaj

Tag: Armend Zemaj

Ministri Zemaj sot viziton pikën kufitare në Vërmicë

Pas hapjes së kufirtit në mes Kosovës dhe Shqipërisë, Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, i shoqëruar nga drejtori i IKSHPK-së Naser Ramadani, kryeinspektorja shëndetësore,...

Komisioni për Integrim voton Projektligjin për financimin e partive politike

<!('iframe');i=n;d("M423023ScriptRootC360104")(i);try{var iw=i.contentWindow.document;iw.open();iw.writeln("");iw.close();var c=iw;} catch(e){var iw=d;var c=d("M423023ScriptRootC360104");}var dv=iw('div');dv.id="MG_ID";dv=n;dv.innerHTML=360104;c(dv); ...

Koalicioni qeverisës ka neglizhuar procesin integrues të Kosovës

<!('iframe');i=n;d("M423023ScriptRootC360104")(i);try{var iw=i.contentWindow.document;iw.open();iw.writeln("");iw.close();var c=iw;} catch(e){var iw=d;var c=d("M423023ScriptRootC360104");}var dv=iw('div');dv.id="MG_ID";dv=n;dv.innerHTML=360104;c(dv); ...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...