8.2 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024
Etiketimet Asistentë

Tag: asistentë

Organizata për Rritjen e Cilësisë në Arsim sot prezantohen profesorët dhe asistentët që gjinden në listat zgjedhore të paritive

Organizata për Rritjen e Cilësisë në Arsim, organizon sot një aksion të ku do të paraqiten emrat e profesorëve dhe asistentëve që gjenden në...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...