8.2 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024
Etiketimet Atmosferike

Tag: Atmosferike

Muaji korrik i këti viti më i nxehtë i regjistruar në historinë e Botës

Agjencia Atmosferike Amerikane, ka publikuar rezultatet e majteve të temperaturave në gjithë globin dhe ka infomuar se muaji korrik i këti viti ka qenë...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...