11.3 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024
Etiketimet Bankë

Tag: Bankë

Banka Botërore në Kosovë prezanton raportin ekonomik për Ballkanin Perëndimor

Raproti i Bankës Botërore hartohet dy herë në vit dhe prezanton zhvillimet e fundit në ekonominë e Ballkanit Përendimorë si dhe bënë parashiket e...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...