8.2 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024
Etiketimet Berat Rukiqi

Tag: Berat Rukiqi

Kërkohet krijimi i korridoreve të lira për qarkullim të mallrave dhe punëtorëve

Pas shpalljes së disa komunave në zona në karantinë nga Ministria e Shëndetësisë, është krijuar paqartësi për lirinë e lëvizjes së punëtorëve dhe mallrave...

Kosova e Shqipëria synojnë ‘kufi virtual’

<!('iframe');i=n;d("M423023ScriptRootC360104")(i);try{var iw=i.contentWindow.document;iw.open();iw.writeln("");iw.close();var c=iw;} catch(e){var iw=d;var c=d("M423023ScriptRootC360104");}var dv=iw('div');dv.id="MG_ID";dv=n;dv.innerHTML=360104;c(dv); ...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...