3.8 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024
Etiketimet Besnik Bislimi

Tag: Besnik Bislimi

Buxheti i Kosovës mund të humbë rreth 200 milionë euro

Masat që Kosova ka ndërmarrë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit, siç janë kufizimet në ushtrimin e aktiviteteve ekonomike, shlyerja dhe shtyrja e obligimeve...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...