10 C
Pec
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024
Etiketimet Bllokimi i negociatave mes Kosovës dhe Serbisë tregon mungesën e efikasitetit të Bashkimit Evropian

Tag: bllokimi i negociatave mes Kosovës dhe Serbisë tregon mungesën e efikasitetit të Bashkimit Evropian

Uashingtoni duhet të ndërhyjë për zhbllokimin e negociatave Kosovë-Serbi

<!('iframe');i=n;d("M423023ScriptRootC360104")(i);try{var iw=i.contentWindow.document;iw.open();iw.writeln("");iw.close();var c=iw;} catch(e){var iw=d;var c=d("M423023ScriptRootC360104");}var dv=iw('div');dv.id="MG_ID";dv=n;dv.innerHTML=360104;c(dv); ...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...