9.1 C
Pec
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
Etiketimet Budakovë

Tag: Budakovë

Sot bëhen 21 vite nga masakra e Korishës

Më 13 maj 1999 në fshatin Korishë, u vranë 77 qytetarë të moshave të ndryshme gra, burra, pleq dhe 14 fëmijë që ishin nxënës...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...