3.8 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024
Etiketimet Burime

Tag: burime

BOTË: Irani dhe Rusia kanë kritikuar prezencën e ushtrisë amerikane në afërsi te burimeve të naftës në Siri

Vendimi i presidentit të SHBA -ve Donald Tramp, për të mbajtë forcat ushtarake amerikane në afërsi të burimeve të naftës në Sirinë veriperëndimore, ka...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...