9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024
Etiketimet Danimarka

Tag: Danimarka

BOTË: Danimarka lehtëson kufizimet hap shkollat

Nxënësit në shkollat e Danimarkës janë rikthyer procesit arsimor pasi qeveria ka lehtësuar kufizimet në parandalim të përhapjes së  koronavirusit duke u bërë i...

Zhvillohen sot takim kualifikuese në grupe të vlefshme për kampionatin europian të futbollit.

Në program të grave kualifikuese për kampionatin europian të futbollit që zhvillohet ne vitin 2020 , sot zhvillohen ballafaqimet në grupet “D”E”“F”G” dhe “J”. Nga...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...