11.3 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024
Etiketimet Diamond Princess

Tag: Diamond Princess

BOTË: Raste të reja të të infektuarve me Covid-19 në Japoni

Ministria e Shëndetësisë e Japonisë ka publikuar numrin e rasteve të reja të infeksioneve ditore dhe vdekjeve nga COVID-19. Në 24 orët e fudnit në...

BOTË: Në Japoni shtohen rastet të reja me Covid-19

Ministria e shëndetësisë e Japonisë, ka njoftuar se brenda 24 orëve të fundit numëri i të infektuarve me koronavirus është shtuar për 311 përsona,...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...