8.7 C
Pec
E premte, 1 Mars, 2024
Etiketimet Diasporë

Tag: Diasporë

Në Prizeren mbahet sot Seminari i 15 Kombëtar me mësues nga diaspora

Në organizim të Ministrisë së Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë dhe Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe Rinisë të Republikës së Shqipërisë si dhe komunës së...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...