9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024
Etiketimet Diell

Tag: diell

Moti sot dhe nesër në Kosovë

Në territorin e Kosovës sot do të mbretëroj mot me diell. Temperatura më e lartë e ditës pritet të shënoi 15 gradë Celsius. Për nesër...

Moti sot dhe nesër në Kosovë

Në territorin e Kosovës sot do të mbretëroi mot i vranët dhe me reshje të dobëta të shiut. Temperatura me e lartë e ditës...

Moti sot dhe nesër në Kosovë

Në territorin e Kosovës, sot pritet të mbretëroj mot me diell. Temperatura më e lartë e ditës pritet të shënoi 36 gradë Celsius. Për nesër...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...