8.7 C
Pec
E premte, 1 Mars, 2024
Etiketimet Dielli

Tag: dielli

Moti sot dhe nesër në Kosovë

Në territorin e Kosovës, sot do të mbretëroj mot i kthjellët dhe me diell. Temperatura më e lartë e ditës pritet të shënoi 24...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...