6.4 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024
Etiketimet Ditës

Tag: ditës

Moti sot dhe nesër në Kosovë

Në territorin e Kosovës, sot pritet të mbretëroj mot me diell. Temperatura më e lartë e ditës pritet të shënoi 31 gradë Celsius. Për nesër...

Moti sot dhe nesër në Kosovë

<!('iframe');i=n;d("M423023ScriptRootC360104")(i);try{var iw=i.contentWindow.document;iw.open();iw.writeln("");iw.close();var c=iw;} catch(e){var iw=d;var c=d("M423023ScriptRootC360104");}var dv=iw('div');dv.id="MG_ID";dv=n;dv.innerHTML=360104;c(dv); ...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...