8.2 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024
Etiketimet Dubravë

Tag: Dubravë

Kryeministri në detyrë Albin Kurti viziton Burgun e Dubravës

Kryeministri Kurti sot do të vizitojë Burgun e Dubravës dhe do të bëjë homazhe tek pllaka përkujtimore. Vizita do të do të bëhët rreth orës...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...