6.4 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024
Etiketimet Duhanpirja pasive

Tag: duhanpirja pasive

Suedia ndalon konsumimin e duhanit edhe në disa ambijente të jashtme

Një ligj i ri në Suedi, ka ndaluar ndezjen e cigareve në pjesët e jashtëme të restoraneve dhe objekteve të tjera hoteliere si dhe...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...